TR EN
Bayi Girişi
 
Tarihçemiz
Vizyonumuz
Misyonumuz
Kalite Belgelerimizi
İncelemek İçin Tıklayınız..
Sağlık
Konusundaki
Çalışmalarımız
Hakkında Bilgi
Almak İçin
Tıklayın..
ALTINKILIÇ Ürünleri
Hakkındaki
Düşüncelerinizi
Buradan Ulaştırabilirsiniz.

Yazılı Basın
Görsel Basın
 
Güncel haberler mail
adresinize gelsin...
Kurumsal
Vizyonumuz

Peynir diyarı EZİNE'den soframıza gelen kaliteli peynirlerin üreticisi ALTINKILIÇ süt ürünleri dünyasında iddialı adımlarla ilerliyor.
Yılların deneyimini, sağlıklı ve kaliteli üretime yansıtan ALTINKILIÇ peynirin yanısıra yoğurt ve ayran üretimi ile atılımlara devam ediyor.

ALTINKILIÇ damaklardaki lezzet alışkanlığını; dağların,ovaların,yeşil çayırların ve çiçeklerin doğal aromasından alan süt ürünlerini sağlıklı ve hijyenik koşullarda üretiyor.
 
Dünya standartlarında üretim sistemleri olan ISO 9001 :2000 Kalite Yönetim Sistemi ve HACCP Gıda Güvenliği Sistemi ile üretim yapan ALTINKILIÇ müşteri memnuniyetini toplumsal sorumluluk ve sosyal duyarlılık prensibi olarak kabul ediyor.
 
Doğal, temiz, sağlıklı ürünler üretmek; ALTINKILIÇ markasının varolma sebebidir. İnsanların damak tadına değer katmak ve sağlıklı yeni nesillerin gelişimine katkıda bulunmak ALTlNKILIÇ firmasının kuruluş felsefesidir.
 
ALTINKILIÇ markası geçmiş yıllarda oluşturduğu güven ile büyüyor.
 
Daima yenilikleri üretmenin yanı sıra, yöresel zenginliklerimizi korumanın ve geleneksel süt ürünlerini geleceğe taşımanın gururunu yaşıyor.
 
ALTINKILIÇ süt ürünleri dünyasının yarınlarında, doğadan gelen eşsiz aroma ile yılların birikiminin ve ustalığının mükemmel bileşimini yaratmaya devam edecektir.
 
 
Copyright © 2013 ALTINKILIÇ. Tüm Hakları Saklıdır.