Altınkılıç
DÜZEY PAZARLAMA A.Ş. Lansman Toplantısı 12 Şubat 2020 KOÇ GRUBU ŞİRKETLERİNDEN DÜZEY PAZARLAMA A.Ş. İLE ALTINKILIÇ KEFİR’DEN DEV İŞ BİRLİĞİ

Türkiye’yi Kefir ile tanıştıran ve Türkiye’deki ilk KEFİR üretimini yapan ALTINKILIÇ yurt içindeki dağıtımını yapmak üzere Düzey Pazarlama A.Ş. ile anlaşma imzaladı.

Türkiye’nin en iyi satış ekibi olan 58 adet distribütörü, 1.000 kişinin üzerindeki satış kadrosu, 1.200 araçlık filosu, 72.000 m²’lik depo alanı, güçlü dağıtım organizasyonu ve altyapısıyla Türkiye’deki satış – perakende noktalarında hizmet veren DÜZEY PAZARLAMA A.Ş. 12 Şubat 2020 Tarihinde yapmış olduğu Lansman Toplantısında ALTINKILIÇ’ı Türkiye satış müdürlüklerine tanıtımı gerçekleştirildi.

Firma tanıtımda sahneye davet edilen ALTINKILIÇ GIDA ve SÜT SAN. TİC. A.Ş. Satış ve Pazarlama Yön. Kurulu Üyesi Sn. Fatih ALTINKILIÇ konuşmalarında:

“ALTINKILIÇ ailesi olarak DÜZEY PAZARLAMA A.Ş. ile çalışmaya başlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. 3 kuşaktır üretim yapan yeni inovasyonları bu sektöre kazandıran vizyonel bir aile şirketiyiz. Üretmenin ve satışın bir birinden ayrı tecrübeler olduğunu bulunduğumuz sektör itibari ile çok net görüyoruz. Kendi kategorisinde lider markamızı doğru ellere teslim etmenin zamanın geldiğini gördük. Bu iş birliği bizler için çok önemli ve değerli ürünlerimizin dağıtımı sizlere emanet Türkiye’nin en iyi Satış ve ve Pazarlama ekibi ile birlikte yola çıkmış olmaktan dolayı çok mutluyuz.” dedi.

https://youtu.be/K8nsgFRCpCc%20Awesome Work

You May Also Like

×