Altınkılıç

Altınkılıç Kefirli Probiyotik Yoğurtlar

Altınkılıç firması olarak gün geçtikçe yenilikçi kimliğimizi ürettiğimiz ve pazara sunduğumuz ürünler ile devam ettirmekteyiz.2004 yılında müşterilerimizin karşısına Türkiye’nin ilk kefir üreticisi olarak çıkmanın mutluluğunu yaşarken bugün ülkemizde 7 den 70 e kefir tüketme kültürünü kazandırdık. Gün geçtikçe sağlıklı ürünlerin tüketiminin arttığı ülkemizde sağlıklı ürün kategorisinde en önde gelen iki ürün olan kefir ve yoğurdu bir araya getirme fikri ile İlk olarak 2016 yılında raflara sunduğumuz sade ve meyveli çeşitleri bulunan ürünümüzü siz değerli müşterilerimiz ile tanıştırdık.

Yaklaşık 3 yıl süren, hem üniversite hem de Ar-Ge ekibimizin yoğun çalışmaları sonucunda ürettiğimiz kefirli yoğurt ürünümüz bugün sağlığa faydalı olan ürünler kategorisinde yine en ön sıralarda yerini almış bulunmaktadır. Yağ oranının düşüklüğü, protein oranının yüksekliği ve hem kefir de hemde yoğurtta bulunan bakterilerin bir arada olduğu ürünümüzde, gerçek meyve püreleri kullanılmaktadır.

Adından da anlaşıldığı üzere kefirli yoğurt ürünümüzün içerisinde başlıca;
Lactobacillus Bulgaricus ve Streptococcus thermophilus, L.acidophilus, L.casei , Lactobacillus kefiri, Leuconostoc, Lactococcus ve
Acetobacter,Bifidobacterium gibi insan sağlığına faydası olan ve bağışıklık sistemini destekleyen bakteriler bir arada bulunur.

Çocuk, yetişkin, hamile bayanlar, orta ve ileri yaşta herkesin tüketebileceği bir ürün olan kefirli yoğurt ürünümüz yine firmamız Altınkılıç ile ilk olarak üretilmiş olup siz değerli müşterilerimize sunulmuştur.

×